Zadzwoń do nas: 32 22 12 417
ul.Rybnicka 163, 43-180 Orzesze-Zawada Zobacz na mapie
Restauracja

Zasmakuj naszej kuchni

Smak babcinej kuchni

W 2001r. Restauracja Timberland powstała z nadzieją znalezienia źródła smaków znanych z babcinej kuchni, zapachów rodzinnego domu i przepychu prawdziwego, polskiego stołu. Pierwsze lata Restauracji Timberland to odkrywanie na nowo starych, polskich receptur i ciężka praca, której rezultatem stało się odtworzenie nieprawdopodobnego bogactwa smaków, zapachów polskiego stołu.

Uczta dla oczu

Restauracja Timberland to przytulna, domowa atmosfera wiejskiej chaty. Przyświeca nam od dłuższego czasu dewiza: “ma ładnie wyglądać, ale jeszcze lepiej smakować”. Od czasu wymyślenia tego stwierdzenia nasz zespół podzielił się na dwa obozy. Pierwszy z nich dba o to aby restauracja była czymś więcej niż miejscem, w którym można spożyć posiłek. Restauracja Timberland ma klasyczny styl: drewno, kamień, ogień. Styl, w którym każdy odnajdzie coś ze swojego dzieciństwa, z domu dziadków czy też pradziadków. Głównie dzięki detalom zgromadzonym w wielu częściach restauracji. Klimat swojskości podkreślają drewniane stoły, wygodne krzesła i gliniany kominek.

Uczta dla podniebienia

Drugi zespół dba o dania. Naszym atutem jest wyśmienita kuchnia doceniana przez wielu smakoszy. Podstawą naszej kuchni są tradycyjne staropolskie, regionalne specjały ale nie boimy się eksperymentów. Zapraszamy do spróbowania domowych pierogów, pieczonych ziemniaków, wyszukanych dań z dziczyzny i innych specjałów. Gwarantujemy, że Twoje kubki smakowe często będą wspominały smak naszych potraw.

Pamiętamy też o dobrych alkoholach. Jesteśmy także otwarci na nowe propozycje kulinarne.

Tajemnica Timberlandu

W czym kryje się tajemnica smaku Timberlandu? Odpowiedź jest prosta – to nadzwyczajna dbałość o produkty, z których w kuchni przyrządza się wyjątkowe dania. Istotna jest przy tym nie tylko ich wysoka jakość, ale przede wszystkim ich pochodzenie, które bezpośrednio determinuje smak przyrządzanych z nich potraw.

Restauracja Timberland to magiczne połączenie swojskiego klimatu oraz pysznego jedzenia. Doświadczą tu Państwo typowo polskiej kuchni – warto skosztować tej magii!

Serdecznie zapraszamy!
Właściciele Barbara i Ryszard Holecki

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Wzrost konkurencyjności kompleksu hotelowo-gastronomicznego Timberland poprzez inwestycję w część restauracyjną.

Beneficjent: Holecki Ryszard Centrum Ogrodniczo-Przemysłowe Timberland.
Wartość całkowita: 409 959,00 PLN.
Wartość dofinansowania: 199 980,00 PLN.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl.

Wirtualny spacer