Zadzwoń do nas: 32 22 12 417
ul.Rybnicka 163, 43-180 Orzesze-Zawada Zobacz na mapie
Biznes

Oferta dla biznesu

Oferta dla biznesu

Przestronny i nowoczesny obiekt spełnia wymagania zarówno klienta biznesowego, jak również gości podróżujących w celach turystycznych.

Hotel Timberland oferuje:

 • 16 komfortowych pokoi dwuosobowych
 • 2 przestronne pokoje Lux i 1 De Luxe
 • Bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego hotelu
 • Restaurację ze specjałami kuchni staropolskiej
 • Bezpłatny parking (50 miejsc)
 • Chatę grillową, idealną na spotkania integracyjne i biesiady

Zaufali nam

OBI MAGRO RYBNIK MAKRO CASH & CARRY GETIN NOBLE BANK
REIFFEISEN BANK MANN TRUCK & BUS RETTIG – HEATING PURMO BUDERUS
ELEKTROWNIA RYBNIK ELEKTROWNIA ŁAZISKA GEBRUEDER PEITZ POLSKA BERLIN – CHEMIE
KOPALNIA BUDRYK ISP POLSKA JANPOL ZIMEX

Pomysły dla firm

Jeśli nie wiesz, jak uatrakcyjnić pobyt uczestników szkolenia lub konferencji zdaj się na nas.

Po długim dniu odpoczynek przy muzyce i dobrym jedzeniu może być doskonałym odpoczynkiem. Wspólne ognisko i otwarta atmosfera pozwala na doskonałą integrację grupy, a organizatorów wyjazdu odciąża od dodatkowych obowiązków goszczenia uczestników spotkania, o których zadbają Nasi kucharze i DJ.

W okresie zimowym kuligi oraz “rozgrzewka” w grillu

Jeśli chcemy zapewnić uczestnikom więcej aktywnego wypoczynku, oferujemy przejażdżki leśnymi duktami. Po podróży przez las będziemy Państwa raczyć miejscowymi przysmakami, a o pełną przygód przejażdżkę zadba dziarski woźnica.

“Western Party” - impreza plenerowa

Pomysł dla tych, którzy nie raz jedli kiełbaskę z grilla i nie w smak im długie wycieczki po lesie. Proponujemy doskonałą zabawę i świetną okazję do integracji grupy podczas tematycznej imprezy rodem z Dzikiego Zachodu. Któż z nas nie bawił się za młodu w Indian i rewolwerowców?

Biesiady w chacie grillowej

Jeśli odpowiada Państwu klimat wiejskiej biesiady oraz staropolskie jadło, nie ma lepszego miejsca niż nasza chata grillowa mieszcząca 40 osób. Możliwość zamówienia Dj-a. Zapraszamy do zapoznania się z menu.

Paintball

Dla grup żądnych mocnych wrażeń i sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach proponujemy atrakcje przygotowane przez grupę eventową, specjalizującą się w aranżacji aktywnie spędzonego czasu. Rywalizacja, ale również wspólna praca w miłej atmosferze pomoże zjednoczyć grupę i zapomnieć o codziennych obowiązkach.

Sale szkoleniowe, konferencyjne


Inwestycja w nową salę wiąże się także z wprowadzeniem do oferty nowych oraz ulepszonych usług. Stworzenie wysokiej klasy sali szkoleniowo-konferencyjnej pozwoliło na obsługę kilkudniowych szkoleń czy konferencji wraz z noclegiem. Realizacja niniejszego projektu umożliwiła wprowadzenie do oferty kompleksowej oferty w ramach jednego pakietu szkoleniowo-konferencyjnego. Oferta może zawierać wynajem sali wraz z wysokiej klasy sprzętem audiowizualnym, posiłki w wybranej przez klienta konfiguracji, nocleg, a także dodatkowe atrakcje: wieczór w chacie grillowej, kulig, impreza plenerowa czy paintball. Ponadto grupom zorganizowanym udostępniony zostanie również plac zabaw dla najmłodszych – dzieci osób biorących udział w spotkaniach biznesowych, na którym ich pociechy będą mogły milo spędzić czas w oczekiwaniu na rodziców. W celu optymalnego dostosowania oferty kompleksu Timberland do oczekiwań klientów biznesowych istnieje możliwość dowolnej konfiguracji pakietu i jego składowych.

Sala Powierzchnia Wymiary Miejsca Miejsca Miejsca
Bankietowa 200 20 x 10 x 3,5 150 120 250
Przy kominku 85 9,5 x 9 x 2,6 40 35 60
Na piętrze 99 11 x 9 x 2,6 60 80 100
Kameralna 56 8 x 7 x 2,6 35 25 40
dł. x szer. x wys. Ustawienie kinowe Ustawienie bankietowe Stojące

Zapraszamy do zapoznania się z menu szkoleniowym, które zachwyci smakiem Państwa pracowników.

Każdą salę wyposażamy na czas konferencji czy też szkoleń w:

 • Ekran
 • Flipchart
 • Nielimitowany dostęp do internetu

Restauracja Timberland

tel. 032 22 12 418
fax 032 22 15 566

Hotel
Timberland

tel. 032 22 12 417

Organizacja imprez

tel. 502 050 484

 

Komentarze

 1. nusik, 07.02.2012
  Bardzo dziękuje za przygotowanie rodzinnego przyjęcia. Gratulacje dla kucharzy. Menu przepyszne, gęś po prostu rewelacja. Sosy pyszne. A deser - malinowa rozkosz jak się nazywa tak smakuje. NUSIK Reply
 2. Rajmund Pezowicz, 01.09.2011
  Jest nam niezmiernie miło podziękować obsłudze oraz Dyrekcji Hotelu "Timberland" za spotkanie zorganizowane dla kluczowych Klientów firmy MAN. Miła atmosfera, oraz pełen profesjonalizm obsługi wywarła na naszych klientach niezapomniane wrażenia. Państwa umiejętność wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klienta wszyscy będziemy wspominać z wielką przyjemnością. Rajmund Pezowicz, Area Sales Manager MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. Reply
 3. Katarzyna Majzel, 24.07.2011
  Współpraca podczas organizacji spotkania integracyjnego na każdym etapie była przyjemnością. Restauracja spełniła wszystkie oczekiwania kulinarne, jak również organizacyjne. Mogę polecić z czystym sumieniem. Katarzyna Majzel, Biuro Wsparcia Sprzedaży Klienta Firmowego - Getin Noble Bank Reply

Dodaj swój komentarz
 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Wzrost konkurencyjności kompleksu hotelowo-gastronomicznego Timberland poprzez inwestycję w część restauracyjną.

Beneficjent: Holecki Ryszard Centrum Ogrodniczo-Przemysłowe Timberland.
Wartość całkowita: 409 959,00 PLN.
Wartość dofinansowania: 199 980,00 PLN.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl.

Wirtualny spacer